Skip to content
Prasa krawędziowa

Prasa krawędziowa

Zakres roboczy 3000 mm

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług gięcia blach w zakresie do 10 mm

  • gięcie blachy węglowej – grubość 10 mm
  • gięcie blachy nierdzewnej – grubość 10 mm
  • gięcie blachy aluminiowej – grubość 10 mm

Gięcie krawędziowe blach znajduje szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Wykorzystanie tej technologii pozwala na formowanie metalowych elementów o skomplikowanym kształcie, precyzyjnie dopasowanych do większego zespołu – maszyny, urządzenia czy konstrukcji. Gięcie blach jest wykonywane z bardzo dużą dokładnością – do milimetra. Pozwalają na to nowoczesne maszyny sterowane numerycznie. Technologia gwarantuje też wysoką powtarzalność elementów. Dlatego gięcie krawędziowe jest wykorzystywane w produkcji seryjnej.

Oferujemy gięcie blach przy pomocy prasy krawędziowej TruBend 5130 oraz TruBend 7036. Maszyna pracuje z maksymalną siłą nacisku 135 ton i może opracowywać materiał o 3000 mm. Obrabiarka jest sterowana numerycznie, co pozwala na uzyskanie 100% powtarzalności obróbki przy dużej precyzji gięcia. Optymalne wykorzystanie surowca zapewnia minimalną ilość odpadu, a co za tym idzie – niski koszt jednostkowy przy dużej serii produkcji.

Gięcie krawędziowe blach, przeprowadzamy na bazie rysunków dostarczonych przez klienta lub wykonywanych bezpośrednio przez nasze biuro Konstrukcyjne.

csm_TruBend-Series-7000-product-picture-2019_903e937a4c_a317a6f4d9
prasy gięcie precyzyjne