Skip to content
laser do cięcia profili i rur

laser do cięcia profili i rur

Zakres roboczy 6000 mm

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług Laserową przecinarkę do rur i profili w pełnym zakresie

  • cięcie laserowe profile i rury stalowe
  • cięcie laserowe profile i rury aluminiowe
  • cięcie laserowe profile i rury nierdzewne

W ofercie Centrum Obróbki Metalu znajduje się cięcie laserem rur oraz cięcie profili 3D  jest to najlepsza na rynku technologia obróbki. Oferujemy innowacyjne rozwiązanie jakim jest cięcie profili 3D za pomocą nowoczesnego, wydajnego i bardzo precyzyjnego urządzenia. Cięcie  laserowe rur i innych przestrzennych elementów pozwala na wysoką precyzję ich wykonania. Ponadto, dzięki tej technologii można uzyskać niemal każdy kształt. Optymalizację procesu produkcji zapewnia nowoczesne oprogramowanie.

Redukcja kosztów, która jest efektem oszczędności zarówno czasu, jak i materiału, to cel każdego przedsiębiorstwa. Można to osiągnąć dzięki maszynie TruLaserTube 7000. W standardowej konfiguracji jest ona wyposażona w oś przechylną (± 45°). Umożliwia to wykonanie obróbek cięcia w 3 wymiarach ukośnie.

Jest to idealne rozwiązanie w przypadku laserowego cięcia rur 3D o większej grubości, skutkuje to wysoką jakością spoiny spawanej.

Maszyna pozwala na cięcie laserowe profili okrągłych, kwadratowych, prostokątnych, jak i na cięcie profili 3D specjalnych i otwartych. Poddaje obróbce profile o niestandardowym kształcie, których jest coraz więcej na rynku. Cięcie laserowe rur i profili pozwala na obróbkę elementów do ∅ 210 mm, tak więc możliwości użytkowania maszyny TruLaserTube 7000 są szerokie. Obsługa tego urządzenia jest zoptymalizowana dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań.

Tego typu obróbki 3D przydają się przy rurach o większych grubościach. Tworzą miejsce na spaw, podnosząc jakość estetyczną. Nie tylko okrągłe, kwadratowe, prostokątne, ale również profile specjalne i otwarte są projektowane i cięte bez żadnych trudności.

laser cięcie profile